Gönderen Konu: Yasaklanan Programlar  (Okunma sayısı 96 defa)

İmmortalTürk

  • Yönetici
  • Yeni Üye
  • *****
  • İleti: 8
    • Profili Görüntüle
Yasaklanan Programlar
« : 24 Ocak 2023, 01:38:18 »
Connector için yaptığımız son güncellemeler ile kişinin kullandığı programları connector aracılığı ile tespit edebiliyor, kişiden connectorün doğrulama kodunun doğru olup olmadığını teyit edebiliyor ve görebiliyoruz.

Binekten in/bin, speed vb.. gibi programlarla mücadelemiz ve sizlere daha temiz bir oyun sunabilmek için yeni güncellemeler yapmaya devam ediyoruz. Her gün bitmek bilmeyen program şikayetlerine bir çözüm getirerek yeni dönemde herhangi bir şekilde aşağıdaki yasaklı program listesinde yer alan programlar kişide tespit edilirse "sorgusuz ve uyarısız" hesabı kapatılacaktır. Yanlızca yazılan program isimleri değil bu işlevleri yapmanızı sağlayan tüm programlar yasaktır. Örnek olarak vermek gerekirse, binekten in/bin yaptıran veya hızlı koşmanızı sağlayan herhangi bir program veya nesne olursa durum değişmeyecektir. Buna ek olarak kare atlamaya yönelik yapılacak her hareketiniz buna dahildir.

Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum, örnek olarak kare atlamayı baz alırsak; bazı oyuncuların bilgisayar özellikleri nedeniyle oyunu etkileyen faktörler olabiliyor, speed açmış gibi hareket edebiliyorlar, bunun tespitini biz zaten yapıyoruz. Ama siz o kare atladı bende atlarım mantığıyla ilerlerseniz siz kaybedersiniz. Program açan birileri varsa bize bildirin gereken işlemi zaten yapıyoruz.

Bundan sonraki süreçte lütfen kullandığınız programlara dikkat ediniz. Geri dönüşü olmayan bir yola girmeyin.

Not : Sizlerde şüphelendiğiniz oyuncuları video kaydı alabilirseniz daha iyi bir şekilde program açan oyunculara müdahale edip yasaklı program listesini genişletebiliriz. Snagit programı ile bilgisayarınız kasmadan rahat bir şekilde video çekebilirsiniz.

Yasaklı Program Listesi

- UO Pilot (auto pilot)
- Ağaç Patch
- Auto Mouse Clicker
- Auto Hotkey
- İn/Bin programları
- Macro Recorder
- Macro Creator
- ReMouse
- X-Mouse
- Razor
- Easy UO
- Speed vb.
- Cheat Engine
- Klavye süresine müdahale programlar
- Özel geliştirilmiş macro yazılımlar